Kategorie

Odběr novinek

PrestaCS – česká lokalizace, podpora a hosting pro PrestaShop

PrestaShop je jedním z nejpoužívanějších internetových e-shopů zdarma. Na celém světe je nainstalováno více než 150 000 obchodů postavených na tomto systému. PrestaShop má velkou komunitu a mnoho instalaci v České republice i na Slovensku. Používání PrestaShopu však s sebou přináší i nejedno úskalí. Pro bezproblémové používání v našich podmínkách je nutné provést některé úpravy kódu, doinstalovat a nakonfigurovat specifické moduly a často i poradit při samotném nasazení a provozu e-shopu.

Pro všechny ty, kteří chtějí provozovat svůj obchod co nejdříve a bez problémů, je tady naše česko-slovenské řešení PrestaCS:

  • Optimalizovaný hosting pro PrestaShop
  • Český PrestaShop 1.6 (případně 1.5) s kompletní českou instalaci, překladem, nastavením měn, daní a dalších vlastností
  • Připravené obecné moduly i moduly specifické pro náš trh (placené i bezplatné)
  • Wiki s překlady, úpravami, návody, postupy a soubory ke stažení
  • Podpora e-mailem zdarma


Aktuální instalovaná verze PrestaShopu je 1.6.1.x, v případě zájmu je možné nainstalovat i verzi starší verze.


 

Novinky

20.10.2015
Pro otestování všech funkcí aktuální verze modulu PrestaCenter XML Export Pro je k dispozici demo verze.
Přihlašovací údaje:

URL: http://demo.web01.cz/admin9999/
E-mailová adresa: democs@web01.cz
Heslo: qwerty98765

01.09.2015
Aktualizace modulu PrestaCenter XML Export Pro 2.0.2.2 a PrestaCenter XML Export Free 1.2.5.1 jsou nyní kompatibilní s novými verzemi PS 1.6.1.x.

05.01.2015
Modul PrestaCenter XML Export Pro a Mutli ve verzi 2.0.1 přináší možnost nastavení názvu kategorií podle cílove služby (Heureka, Nákupy Google atd.). Modul umožňuje vytvořit pro každý XML export samostaný strom produktů pro cenové srovnávače. Podrobnéjší informace najdete na oficiálním fóru PrestaShop http://www.prestashop.com/forums/topic/295651-modul-prestacenter-xml-export-pro-ps-15x/?p=1818823.